0 oy
434 gösterim
Bugün bilgisayarımda bir Excel dosyasını açmaya çalıştım. Fakat daha sonra bilgisayarımda Excel ve diğer Office programlarının yüklü olmadığını fark ettim. Dolayısıyla şuanda acil olarak açmam gereken Excel dosyasını bilgisayarımda açamıyorum. Bu Excel dosyasını bilgisayarımda Excel yüklü olmadan nasıl açabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Excel/Word dosyasını bilgisayarda Excel/Word yüklü olmadan nasıl açabilirim? Excel/Word dosyaları programsız nasıl açılır? 

Bilgisayarınızda ki Excel veya Word dosyasını bilgisayarınızda Office programları yüklü olmadan açmanın bir yolu elbette mevcut. Aşağıda ki butona tıklayarak Microsoft'un OneDrive hizmetine gidiniz. Bu butona tıkladığınızda açılan sayfadan Microsoft hesabınızla oturum açınız. Oturum açmak için Microsoft hesabınız yok ise Oturum Aç butonunun altında ki yeni hesap oluştur seçeneğini kullanarak yeni bir hesap oluşturunuz. OneDrive hizmetinde oturum açtıktan sonra karşınıza gelen ekrandan Dosya Yükle diyerek bilgisayarınızda ki Excel dosyasını OneDrive'ye yükleyin. Excel dosyanızı yükledikten sonra yüklenen Excel dosyanızın üzerine tıkladığınız zaman Excel dosyanızı açıp önizleyebiliyor hatta düzenleyebiliyor olacaksınız. Gördüğünüz üzere işlem oldukça basit.

One Drive oturum açma ekranı

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...