0 oy
174 gösterim
Android de herhangi bir uygulamanın bana bildirim göndermesini nasıl engelleyebilirim? Örneğin Facebook uygulamasında tüm bildirimler kapalı olmasına rağmen yine de bildirim geliyor adamı hasta ediyor. Bunu kökten çözebilir miyim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Android uygulamalar bazen nedense bildirimlerini kapatmanıza rağmen yine de bildirim göndermeye devam ederler. Bu çok sık yaşanılan bir problem haline geldi. Hal böyle olunca bir çok kişi bu uygulamaların bildirimlerini kökten kapatıp kafa dinlemek istiyor. İstediğiniz bir uygulamanın bildirimi kapatmak oldukça basit. Bildirimleri aşağı doğru kaydırıp bildirimini engellemek istediğiniz uygulamanın bildirimine basılı tutup uygulama bilgileri sayfasına gidiniz. Uygulama bilgileri sayfasından bildirimler seçeneğini bulunuz. Bildirimler seçeneğini bulunca bildirimlere izin ver seçeneğinin yanında ki işareti kaldırın. İşte bu kadar! Bu işlemden sonra artık o uygula size isteseniz de bildirim gönderemez :)
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
29 Kasım 2020 ismail Oflaz sordu
0 oy
1 cevap

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...