0 oy
23.6k gösterim
Android telefonumda kullanabileceğim rootsuz ücretsiz otomatik tıklama programı önerisinde bulunabilir misiniz? Android telefonumda otomatik ekrana tıklama yapsın istiyorum. Teşekkürler

1 cevap

0 oy

Android otomatik tıklama programı  

Android otomatik tıklama programı dediğiniz üzere Google Play Store üzerinde bir sürü mevcut. Benim kendi kullandığım Android ekrana tıklama programını size önereceğim. Aşağıdan Android otomatik tıklama programını indirebilirsiniz. Bir çok otomatik programı düzgün çalışmıyor, hata veriyor veya reklamlardan başınızı ağrıtıyor. Benim birkaç aydır kullandığım bir otomatik tıklama programı var. Program içerisinde bir çok ayar ve özellik mevcut. Reklam konusunda da fazla abartmamışlar. Zırt pırt reklam gelmiyor. Reklamsız sürümünü de satın alabiliyorsunuz. Size kalmış bir şey. Android otomatik tıklama programını buradan indirebilirsiniz. Şahsen benim şu zamana kadar beğenmediğim bir yanı yok. Sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum. Umarım işinizi görür.

Uygulamanın nasıl kullanılabileceği ile ilgili videolu anlatımımız da mevcut. Aşağıda ki videolu anlatım görseline tıklayarak hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
21 Eylül 2022 Rıdvan sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...