0 oy
287 gösterim

Bilgisayarımda videolarımı düzenlemek için basit ama kullanışlı bir video düzenleme programı önerir misiniz? Başlangıç seviyesi olursa sevinirim. Çünkü daha önce hiç video düzenlemedim desem yeridir. Bir ya da iki kere Windows'a ait olan Movie Maker programını kullandım laugh Sony Vegas harici olursa sevinirim. Basit bir öneri istiyorum sonuçta. O programı bir türlü çözemedim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Video düzenlemek için program önerisi olarak bir çok program önerebiliriz size fakat basit video düzenleme programı dediğiniz için seçenekler oldukça azalıyor. Movie Maker kullandıysanız o zaman az çok video düzenlemeyi becerebiliyorsunuzdur. Basit dendiğinde Sony Vegas programını önermeyiz elbette ama kendisi güzel bir programdır. Kullanılabilse güzel işler çıkartır. Neyse konumuza gelelim. Basit video düzenleme programı önerisi olarak size önerebileceğimiz program Camtasia Studio programı. Bu programı fazla zorlanmadan kullanabileceğinizi düşünüyorum. Movie Maker kullandıysanız bunu da kullanabilirsiniz laugh Kendisi fevkaladenin fevkinde bir programdır.  

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...