0 oy
10.8k gösterim
Önerebileceğiniz Instagram gizli profil görme uygulaması var mı? Varsa paylaşabilir misiniz? Instagram da profili gizli olan kişinin profilini görmek istiyorum fakat doğru dürüst bir uygulama bulamadım.

Gizli Instagram profillerini görme amacıyla kullanabileceğim bir uygulama var mı? Varsa indirebileceğim adresi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

1 cevap

0 oy

Instagram gizli profil görme konusunda bir çok uygulama mevcut. Bu uygulamalar arasında kullandığım bir uygulamayı size de önerebilirim fakat bu tarz uygulamaları kullanırken sahte Instagram hesapları kullanmanızda fayda olacaktır. Çünkü bu uygulamalara kendi Instagram hesabınızın giriş bilgilerinizi yazarsanız hesabınızın güvenliği tehlikeye girebilir. Bu tarz uygulamalara ben güvenmediğim için oluşturduğum sahte bir hesabın bilgileriyle giriş yapıp kullanıyorum. Sizin de öyle yapmanızı öneririm. 

Instagram Gizli Profil Görme Uygulaması 

Az önce de dediğim gibi Gizli Instagram profillerini görme amacıyla kullanılan internette bir çok uygulama mevcut. Size kendi kullandığım uygulamayı önerebilirim. Aşağıdan gizli Instagram profillerini görme uygulamasını indirebilirsiniz. Yukarıda da dediğim gibi sahte bir hesap oluşturup o sahte hesap üzerinden bu uygulamaları kullanın. Böylelikle hesabım çalınır mı düşüncesiyle de kafanız ağrımamış olur. Instagram gizli profil görme uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Ben virüs taraması yaptırdım apk dosyasında herhangi bir virüs yok. İsterseniz siz indirmeden önce virustotal.com adresinden tekrar tarama yaptırabilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...