0 oy
8.8k gösterim
Merhaba, geçtiğimiz günlerde Ablo uygulamasında durduk yere engellendim ve Ablo hesabım kapatıldı. Hiç bir kural ihlali yapmamış olmama rağmen nedense Ablo hesabım kapatıldı. Ablo engel kaldırma nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Ablo Engel Kaldırma

Arkadaş bulma uygulaması olan Ablo da hiç bir kural ihlali yapmamanıza rağmen Ablo hesabınız kapatıldı ise yetkililer ile görüşerek Ablo engel kaldırma işlemini yaptırabilirsiniz. Peki bu işlemi nasıl yapabilirsiniz? Öncelikle mail adresinize girip help-tr@ablo.live  adresine durumunuzu anlatan detaylı bir mail yazın. Mailinizi detaylı yazmanız önemli. Maile sadece benim hesabım kapatıldı açın yazmayın. Böyle yazarsanız büyük ihtimalle yetkililer hesabınızı açmayacaklardır. Durumunuzu anlatan detaylı bir mail yazıp hesabınızın açılmasını talep edin. Eğer bahsettiğiniz üzere Ablo da hiçbir kural ihlali yapmadıysanız Ablo engel kaldırma işleminiz yetkililer tarafından yapılacak ve hesabınıza erişebileceksiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Dediğiniz gibi detaylı yazdım ama olmadı başka bir yolu var mı?
Şuan için başka bir yolu yok.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...