0 oy
2.6k gösterim
Merhaba, bugün hometech Alfa 300i aldım. Laptop ilk defa açtım ve direkt biosa giriyor ve çıkmıyor. Sorun ne olabilir? Öğretmenim ile ders kaçırıyorum ☹️

1 cevap

0 oy
Bilgisayarı FreeDos olarak mı aldınız? Normalde bu durum işletim sistemi olmayan bilgisayarlarda yani FreeDos bilgisayarlarda ortaya çıkar. Eğer bilgisayarınızı işletim sistemsiz (FreeDos) aldıysanız bilgisayarınıza işletim sistemi yüklemeniz gerekiyor. Aşağıda ki videomuzu izleyerek FreeDos bilgisayara Windows 10 yükleme nasıl yapılır? bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Merhaba. Bende Hometech alfa 300i aldım. Windows yüklü olmasına rağmen bilgisayarım hiç açılmıyor.
Bilgisayar hiç açılmıyor derken bilgisayara görüntü gelmiyor sanırım. Bilgisayarınızı şarja takarak açmayı denediniz de bilgisayardan hiç tepki almıyorsanız; büyük ihtimalle teknik bir problem var demektir. Çünkü en azından bilgisayara bir görüntünün gelmesi gerekir. Böyle yapmanıza rağmen bilgisayarınız hiç açılmıyor ise bilgisayarınızın garantisi olduğu için hiç müdahale etmemeniz gerekir. Yeni alındığı için satın aldığınız yerden birebir değişim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...