0 oy
1.1k gösterim
Bugün büyük bir heyecan ile telefonuma Fornite Mobile kurdum fakat sonunda çok büyük bir hüsrana uğradım. Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro. Telefonda oyunu 30 FPS de oynayabiliyorum. Oyun 30 FPS değerlerini geçmiyor. Fornite Mobile 30 FPS sorunu çözümü için acilen bir şeyler yapmalı bence. İnternette yaptığım araştırmalar neticesinde bazı telefonlarda 30 FPS bazı telefonlarda da 60 FPS değerlerinde oynanabiliyormuş. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Bir oyun yapılıyorsa hadi tamamı bile olmasa hemen hemen çoğunda hızlı ve düzgün bir şekilde oyun oynanabilmeli. Sizce Fornite Mobile 30 FPS sorunu çözümü için yapabileceğim başka bir şey var mı? Google Play Store de oyunun yorumlarını okudum 30 FPS sorunu ile ilgili bir sürü yorum gördüm. Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Bahsettiğiniz üzere bizce de Epic Games şirketinin konuyla alakalı bir çözüm üretmesi gerekli. Bir çok kişinin bu durumu yaşamasının konunun çözümü için bir şeyler yapılabileceğinin göstergesi olabilir. Önümüz de ki zaman dilimi içerisinde oyuna gelebilecek güncelleme ile birlikte ya da Fornite Lite gibi bir yeni sürümle daha hafif bir versiyon da yayınlanabilir. Fornite 30 FPS sorunu çözümü için şuan yapabileceğiniz başka bir şey yok.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
8 Ağustos 2023 Eray Aşır sordu
0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...