0 oy
659 gösterim
Instagram ve web.whatsapp.com a girmeye çalıştığımda 5xx Server Error şeklinde bir hata mesajıyla karşılaşıyorum. Instagram ve web.whatsapp.com a giremiyorum. 5xx Server Error hatasının çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Instagram veya web.whatsapp.com'a girmeye çalıştığınızda karşılaştığınız 5xx Server Error hatasının çözümü nedir? ne yapılabilir?

Instagram veya Whatsapp sunucularında yapılan çalışmalardan dolayı böyle hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bu hata sizle alakalı bir hata olmamakla birlikte dünya genelinde yaşanan bir problemdir. Şuanda kontrol ettiğimde Instagram.com düzelmiş girilebilir görünüyor ama web.whatsapp.com da halen 5xx Server Error hatası alınıyor. Dediğimiz üzere endişe edilecek bir şey yok. Hata dünya genelinde yaşanan bir hatadır. Sunucularda ki çalışmalar/problemler giderildiğinde bir şey yapmanıza gerek kalmadan Instagram veya WhatsApp'a girebileceksiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...