0 oy
2.6k gösterim
Instagram a girmeye çalıştığımda Oops an error occurred hatası alıyorum. Beyaz ekran geliyor açılmıyor ne yapmalıyım?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Instagram oops an error occurred hatası çözümü için aşağıda ki yöntemleri uygulamayı deneyebilirsiniz. Umarım bu yöntemlerden biri işinizi görür.

  • Kullandığınız internet bağlantısını kesin. İnternet bağlantınızı kapattıktan sonra telefonunuzdan giriyorsanız telefonun ayarlarına girip ayarlardan uygulamaları bulun. Uygulamalardan Instagram'i bularak uygulama ön belleğini temizleyin. Instagram cihaz verilerini de temizleyin. Instagram arka planda açıksa kapatın ve tekrar Instagram'a giriş yapıp deneyin.
  • Eğer Instagram'a bilgisayardan girdiğinizde bu hatayı alıyorsanız; bilgisayarınızı komple kapatın. Bilgisayarı kapattıktan sonra modeminizi de kapatın. 10-15 saniye bekledikten sonra modemi tekrar açın. Modemin internet ışığı yandıktan sonra bilgisayarı açın ve tekrar deneyin.
  • VPN kullanıyorsanız VPN'i kapatıp tekrar  deneyin. 
  • Eğer tüm bunlara rağmen hala sorun yaşıyorsanız Instagram ayarlarına girerek sorun bildir seçeneği üzerinden bu sorunu bildirin. Sorununuz hesabınız inceledikten sonra büyük ihtimalle giderilecektir. 
Geçmiş olsun
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...