+1 oy
946 gösterim

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Pushbullet Nedir?

Pushbullet, telefon,tablet veya bilgisayarlarınız arasında ki iletişimi sağlayan, işlerimizi kolaylaştıran Türkçe bir uygulamadır. Bu tanımı biraz daha açacak olursak eğer; bu uygulama sayesinde cihazlarınız arasında resim, bağlantı ve not alışverişi sorsoyleyelim.com yapabilirsiniz. 

Örneğin telefonunuz da ki resmi hemen bilgisayarınızda görmek istiyorsunuz diyelim. Bu uygulama sayesinde direkt olarak bilgisayarınızdan sorsoyleyelim.com resmi görüntüleyebiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra bir de telefon veya tabletinizde bildirim çubuğunda ki bildirimleri bilgisayarınızda da görebilirsiniz. 

Pushbullet Nasıl Kullanılır?

Pushbullet uygulamasını telefon veya tabletinizin uygulama mağazasından edinebilirsiniz. (Cihazınız android ise Google Play Store'den, ios ise App Store'den) Bilgisayardan ise sorsoyleyelim.com uygulamayı tarayıcınıza  (eklenti olarak) ekleyerek kullanabiliyorsunuz. Google Chrome kullanıyorsanız BURAYA, Firefox kullanıyorsanız da BURAYA tıklayarak eklentiyi indirebilirsiniz.

Eklentiyi tarayıcınıza ekledikten veya telefonunuza indirdikten sonra Pushbullet'in sitesine girip kayıt olmanız gerekiyor. sorsoyleyelim.com Kayıt olduktan sonra eklentiden veya telefonunuz da ki uygulamadan giriş yapmanız yeterli. Kullanımı zaten oldukça basit. 

Faydalı bir yazı olması dileğiyle..

İyi günler.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...