+1 oy
394 gösterim

Android telefonlarda silinen mesajlar (sms) nasıl geri getirilir?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Android telefonlarda silinen bir çok veriyi geri getirmek mümkün. sorsoyleyelim.com Tabii bu geri getirme işlemleri bazen işe yaramayabilir bazen de verilerinizin tamamını geri getirmeyebilir. Silinen verilerinizi bir çok programla geri getirmeyi deneyebilirsiniz fakat piyasada ki çoğu program android telefonunuzu rootlamanız gerektiğini söyleyerek bir işlem yapmıyor. 

Root gerektirmeyen kullanımı kolay olan bir programda mevcut. Bu programı sayesinde kolayca smslerinizi geri getiremeyi deneyebilirsiniz. Umarım istediğiniz smsleriniz geri gelir. sorsoyleyelim.com Programın adı Easeus mobisaver. Programın yapımcısının sitesine gitmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

Bu programın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mevcut. Ücretsiz sürüm silinen verilerinizi size gösteriyor fakat geri yüklemiyor ve ücretli sürümü satın almanızı istiyor. sorsoyleyelim.com Ücretsiz sürümle silinen verilerinizi görebilirsiniz. Eğer silinen verileri geri getirmek isterseniz de ücretli sürümü alabilirsiniz.

Umarım sizin için faydalı olur.. 

Bol şanslar..

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...