0 oy
293 gösterim

Torrentden herhangi bir dosyayı nasıl indirebiliriz?

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Torrentden herhangi bir dosyayı indirebilmek için ilk önce bir tane torrent programına ve bir tane de tracker adı verilen indireceğimiz bilginin sorsoyleyelim.com verileri tanımlı olan bir dosyaya ihtiyacımız var. 

İlk önce bir tane torrent programı indirip bilgisayarınıza kurun. (Örn: Utorrent)

Utorrent gibi bir torrent programı indirip bilgisayarınıza  kurduktan sonra sorsoyleyelim.com yukarıda size bahsettiğim tracker dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bu tracker dosyalarını torrent sitelerinden veya internette forumlarda bulabilirsiniz.

Tracker dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra dosyayı çift tıklayarak açınız. Çift tıklayınca kurmuş sorsoyleyelim.com olduğunuz torrent programı otomatik olarak açılacak ve indirilmeye başlansın mı gibisinden bir uyarı göreceksiniz. Uyarıyı onaylayıp indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Başka yapmanız gereken bir şey yok. Bundan sonra arkanıza yaslanıp bekleyin. Torrent programından sorsoyleyelim.com indirme durumunu kontrol edebilirsiniz. 

Faydalı bir yazı olması dileğiyle..

İyi günler.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...