0 oy
3.2k gösterim

Bilgisayarımda Windows Güncellemelerini aldırmaya çalıştığımda güncelleştirmelerin altında bekleyen indirme yazıyor ve güncelleştirmeleri bir türlü indirmeye başlamıyor. Bu şekilde bekleyen indirme pozisyonunda bekliyor. Windows Update de ki bu bekleyen indirme sorununu nasıl çözebilirim? 

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows güncelleştirmelerini yapmaya çalıştığınızda karşınıza çıkan bekleyen indirme probleminin bir kaç nedeni olabilir. Windows Update bekleyen indirme sorununu çözmek için aşağıda ki yöntemleri uygulamanızda fayda var. Bekleyen indirme sorununu giderme adımlarını uyguladığınızda büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. 

Windows Update bekleyen indirme sorununu giderme;

  1. Bilgisayarınızın  Windows güncelleştirmelerini yapmasını virüs programlarınız engelliyor olabilir. Öncelikle virüs programlarınızı devre dışı bırakın. Windows Defender'i de kapatın. Windows Defender'i nasıl kapatacağınızı bilmiyorsanız aşağıda ki Windows Defender kapatma videomuzu izleyebilirsiniz.  
  2. Windows güncelleştirmelerinde ki hataları gidermeye yarayan altta ki özel videomuz da ki işlemleri uygulayın. Video da ki işlemleri uyguladıktan sonra sorununuz çözüldü mü kontrol edin. 
  3. Son olarak da bilgisayarınızda oluşan internet problemlerini gidermek için aşağı da video da uyguladığımız işlemleri uygulayın.  

Bu adımları sırasıyla ve eksiksiz uyguladığınızda %90 ihtimalle Windows Update bekleyen indirme sorununu çözülecektir. Sorun yaşadığınız bir bölüm olursa yorum yazabilirsiniz  

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2 Mayıs 2020 misafir sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...