0 oy
1.3k gösterim

Bilgisayar açıldığında sürekli hesaplarınızdan bazılarıyla ilgilenmeniz gerekiyor şeklinde bir hata alıyorum. Bu hatanın altında ki sorun giderden sorun giderme işlemi yapıyorum fakat değişen bir şey olmadı yine bu hata geliyor. Hesaplarınızdan bazılarıyla ilgilenmeniz gerekiyor hatası hakkında ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Açılışta hesaplarınızdan bazılarıyla ilgilenmeniz gerekiyor hatasını alma nedeninizi ve hesaplarınızdan bazılarıyla ilgilenmeniz gerekiyor hatası çözümü konusunda daha net yardımcı olabilmek için attığınız resimde yer alan şimdi düzelt butonuna bastığınızda ekrana ne geliyor? Normalde şimdi düzelt butonuna basıp ekrana gelen işlem neyse onu uyguladığınızda bu hatayla tekrar karşılaşmamanız lazım ama ben yine de bu hata karşısında ne yapabileceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışayım. Öncelikle bilgisayarınızda ki bütün Windows Güncellemelerini yüklenmesini sağlayın. Bütün Windows güncellemelerini yaptırdıktan sonra bilgisayarınızda ki virüs programlarını devre dışı bırakıp ekrana gelen şimdi düzelt butonuna tıklayarak ilgili işlemi tekrar yapmayı deneyin. Bu da çözüm olmazsa bilgisayarınızı ağ desteği ile güvenli modda açın ve bu ekrana tekrar girerek yeniden şimdi düzelt diyerek işlemi tekrarlamayı deneyin. Bilgisayarınızı güvenli modda nasıl açabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda ki videomuzu izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
28 Kasım 2021 Mustafa sordu

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...