0 oy
890 gösterim

Apex Legends oyununu açarken Unsupported CPU does not have popcnt! hatası alıyorum. Apex Legends Unspported CPU hatası nasıl çözebilirim? Apex Legends hatasi resmini aşağıya ekliyorum

Apex Legends cpu does not have popcnt

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Apex Legends Unsupported CPU. CPU does not have POPCNT hatası ile şuanda bir çok kullanıcı karşı karşıya kalıyor. Apex Legends açılırken CPU does not have popcnt hatası alınmasının sebebi bilgisayarınız da ki işlemcinin oyunun minimum sistem gereksinimlerini karşılamamasından kaynaklanıyor. Aldığınız hata başlığında ki Unsupported CPU uyarısıyla da bu doğrulanıyor. Unsupported CPU diyerek yapımcı işlemcinizin desteklenmediğini belirtiyor. CPU does not have POPCNT hatası ile de işlemcinin POPCNT teknolojisine sahip olmadığını açıklıyor. Maalesef bilgisayarınızda ki bu işlemci ile bu oyunu oynayamazsınız sad Apex Legens minimum sistem gereksinimlerini hatırlatmak da fayda olabileceği kanaatindeyim. Apex Legends minimum sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Işletim sistemi: 64-bit Windows 7 

CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor 

RAM: 6GB GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700 

GPU RAM: 1 GB 

HARD DISK: Minimum 30 GB of free space

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...