0 oy
106 gösterim

Facebook hesabı silme nasıl yapabilirim? Facebook hesabımı kalıcı olarak nasıl kapatabilirim? Facebook hesabı kapatma işlemini adım adım anlatabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Kalıcı Facebook hesabı kapatma işlemini adım adım anlatacağım. Burada ki Facebook hesabı silme işlemini ister bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan yapabilirsiniz. Android Facebook hesabı silme veya Iphone Facebook hesabı silme işlemini yapmak için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız.

  1. Oncelikle BURAYA tıklayarak Facebook da ki giriş yaptığınız uygulamaların hepsini kaldırın.  Buraya tıklayınca Facebook hesabınıza giriş yapmanız istenebilir. Giriş yapmanız istenirse Facebooo hesabınıza giriş yapın. Burada Uygulamaları kaldırmak için uygulamanın yanında ki küçük kutucuğu işaretleyip üstten kaldır demeniz yeterli.
  2. Facebook hesabınız da ki bütün uygulamaları kaldırdıktan sonra BURAYA tıklayarak Facebook hesap silme sayfasını acın ve alttan hesabımı sil butonuna tıklayın.
  3. Buraya tıkladığınızda sizden tekrar Facebook hesabı şifrenizi girmeniz istenebilir. Facebook şifrenizi girip Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Yukarı da ki kalıcı Facebook hesabı silme işlemlerini uygulayarak Facebook hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...