0 oy
196 gösterim
Telefonda kamera açılmıyor. Bir hata da vermiyor fakat ne olduysa açılmıyor. Telefonumun 32 gb hafızası var. Şuanda 16 GBsi boş. Telefonda kamera açılmama sorununu nasıl giderebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Telefonda kamera açılmama sorununu gidermek için size bir kaç yöntem önerebiliriz. Bu yöntemleri deneyip sonucu yazabilirseniz sevinirim. Öncelikle telefonunuzun ayarlarına girip uygulamalar başlığını bulun. Daha sonra uygulamalardan kamera uygulamanızı bulun ve kamera önbelleğini temizlemeyi deneyin. Bu şekilde sorununuz çözülebilir. Bu çözüm işe yaramazsa telefonunuza farklı bir kamera programı kurup yazılımsal mı donanımsal mı sorun olduğunu anlayabiliriz. BURAYA tıklayıp Google Play Store ye girin. Ve kamera uygulamasını kurun. Eğer kurduğunuz bu kamera uygulaması açılırsa sizin kendi kamera uygulamanızda sorun var demektir. Telefonunuza format atarsanız sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir. Fakat bu uygulama da çalışmazsa telefonunuzda donanımsal bir sorun olma ihtimali yüksektir. Yine telefonunuzu formalayın ve kameranızın açılıp açılmadığını kontrol edin. Hala sorununuz düzelmediyse telefonunuzda donanımsal bir sorun var demektir. Cihazınızın garantisi varsa garantiye vermenizi öneririm. Geçmiş olsun 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...