Telefonsuz WhatsApp nasıl kullanılır? Telefonsuz bilgisayardan WhatsApp kullanma

Genel Nasıl Yapılır?

Merhaba dostlar, bu yazımızda telefonunuz olmadan bilgisayarınızdan nasıl WhatsApp kullanabileceğinizi adım adım anlatacağım. Anlatımımdan yapamayanlar aşağıda ki videodan uygulamalı olarak nasıl yapıldığını görebilirler. Video da telefonsuz WhatsApp kullanma işleminin nasıl yapıldığını sesli ve uygulamalı olarak gösterdim. Takıldığınız veya hata aldığınız bir yer olursa yorum olarak yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Telefonsuz bilgisayardan WhatsApp nasıl kullanılır? (Videolu Uygulamalı Anlatım)

Lafı fazla uzatmadan isterseniz adım adım nasıl yapabileceğiniz anlatmaya çalışayım dostlar. İşlem biraz uzun olduğundan resimli olarak anlatım hazırlayamadım. Dediğim gibi eğer yapamazsanız yukarıda ki videolu anlatımımızı izlerseniz çok rahat bir şekilde uygulamalı olarak yapabilirsiniz.

  1. İlk önce bilgisayarımıza BlueStacks adlı Android Emülatörünü kuracağız. BURAYA tıklayarak programı indirme sayfasına gidin. Açılan sayfadan indir butonuna tıklayın.
  2. Yaklaşık 410MB boyutunda ki programın yükleme dosyasını inince bilgisayarınıza kurun.
  3. BlueStacks programı bilgisayarınıza kurulduktan sonra BlueStacks uygulamasını açın ve Google Hesabınızı uygulamaya ekleyin.
  4. Google Hesabınızı ekledikten sonra Google Play Store ye girip WhatsApp uygulamasını indirip kurun.
  5. WhatsApp uygulamasını kurduktan sonra açın ve 1 SEFERLİĞİNE telefonunuzu girerek WhatsApp’a giriş yapın. Burada 1 seferliğine telefona ihtiyaç duyuluyor. Bu adımdan sonra telefona ihtiyacınız kalmayacak.
  6. WhatsApp açıldığında artık telefonunuza ihtiyacınız kalmamış oluyor. İsterseniz telefonunuzu kapatın veya sim kartını çıkarın test edin. İstediğiniz gibi mesaj alıp gönderebiliyor olduğunuzu göreceksiniz.

Bir sonra ki yazım da görüşmek üzere 😉

Bir Cevap Yazın