0 oy
5.4k gösterim
Merhaba, telefon ve tabletimde uygulamalara veya sitelere girerken bir sürü şifre kaydettim fakat bu kaydettiğim şifrelere şuanda ulaşamıyorum. Bakmadığım yer kalmadı bulamadım şifrelerimi yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Telefon veya tabletlerde kaydedilen şifreleri görmek oldukça basit. Fakat bu şekilde şifrelerinizin görünebilmesi için dediğiniz gibi şifreleri kaydetmiş olmanız gerekir. Kaydetme işlemi siz örneğin bir sitede oturum açarken veya telefonunuzda bir uygulamaya giriş yaparken gibi adımlardan hemen sonra gerçekleşir. Cihazınız size bu şifreyi kaydediyim mi diye sorar. Siz bu soruya evet dediyseniz aşağıda ki yöntemimizle kaydettiğiniz şifrenizi rahatça görebilirsiniz. Konuyla alakalı anlatamadığımız eksik veya hatalı bir nokta olmasın diye işlemi sizler için uygulamalı olarak videolu anlatım hazırladık. Aşağıda ki videomuzdan telefon veya tabletiniz de ki kayıtlı şifrelerin nasıl görülebildiğini izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...