0 oy
99 gösterim
Bir web sitesi açıp gelir elde etmeyi düşünüyorum. Fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bir web sitesi açıp nasıl gelir elde edebilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Teknoloji devrinde olunca hemen hemen artık herkesin bir web sitesi var ve herkeste web sitelerinde reklam kazanmak istiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere genelde web sitelerinin en büyük gelir kaynakları web sitelerinde ki reklamlardır. Reklamlar gelir kaynaklarının yarısından çoğunu ifade eder. Reklamların yanı sıra sponsorluklar, link kısaltmaları veya farklı sitelerle yapılan anlaşmalar olarak gelir kaynakları arttırılabilir. Eğer bir web sitesi açmak ve gelir elde etmek istiyorsanız öncelikle açacağınız web sitesinin türünü belirtirseniz size daha ayrıntılı cevap verebilir aklınızda ki soru işaretlerinin kalmamasını sağlayabilirim. Şuanlık sorduğunuz soru doğrultusunda yukarıda verdiğim cevabı yeterli buluyorum.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...