0 oy
454 gösterim
Bilgisayara Windows 11 kurmaya çalışıyorum ama Windows 11 kurarken hata ile karşılaşıp duruyorum. Karşıma "Bu bilgisayar Windows 11'i Çalıştıramaz" şeklinde hata gelip duruyor. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Öncelikle neden Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz hatası ile karşılaşıyorsunuz size bundan bahsedeyim. Normalde bilgisayara Windows 11 kurabilmek için bilgisayarınızda TPM ve Secure Boot özelliklerinin aktif edilmiş olması gerekmektedir. Bunların yanı sıra bilgisayarınızda minimum 4 GB RAM bulunmalıdır. Bu kriterlerden birisi eksik olduğu taktirde Windows 11 kurulumu sırasında karşınıza Bu bilgisayar Windows 11 çalıştıramaz uyarısı gelir. Bu özellikler olmadan bilgisayara Windows 11 yüklenemez mi? Elbette yüklenir. Aşağıda ki videolu anlatımımız ile bilgisayarınızda bu gereksinimleri bypass ederek, bilgisayarınıza Windows 11 yükleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...