0 oy
356 gösterim
Windows 11'den Windows 10'a geçmek için ne yapabilirim? Geçtiğimiz günlerde Windows 10'dan Windows 11'e geçmiştim fakat bazı programların uyumsuzluğundan dolayı tekrar Windows 10'a geri dönmek istiyorum. Windows 11'den Windows 10'a geri dönme işlemini nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 11'den Windows 10'a geri dönme

Windows 10'dan Windows 11'e geçmenizin üzerinden 10 gün geçmediyse; kurtarma menüsünde ki geri dön seçeneği ile birlikte Windows 11'den Windows 10'a kolayca geri dönebiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde bu yöntem ile nasıl geri dönebileceğinizi videolu olarak anlatmıştık. Aşağıda ki videodan bu yöntemi uygulayarak geri dönebilirsiniz.
Windows 10'dan Windows 11'e geçme işleminizin üzerinden 10 günden fazla bir süre geçtiyse ne yazık ki üstte ki yöntemi kullanamazsınız. Video da gösterilen geri dön seçeneği aktif olmayacaktır. Bunun yerine aşağıda ki video ile geri dönmeyi deneyebilirsiniz.
Bu video ile de geri dönemezseniz ne yazık ki bilgisayarınızı formatlamanız gerekecek. Çünkü bu yöntemler haricinde şuan için Windows 11'den Windows 10'a geri dönme yöntemi yok. 
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...