0 oy
2.2k gösterim
Windows 11 de geri dön aktif değil. Geçtiğimiz günlerde Windows 10'dan Windows 11'e geçmiştim. Bugün tekrar Windows 10'a geri dönmek istediğimde Windows 11 geri dön aktif değildi. Windows 11'den Windows 10'a dönmek için ne yapmalıyım?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Windows 11 geri dön aktif değil

Bu seçenek aktif değil ise büyük ihtimalle Windows 11'e geçmenizin üzerinden 10 günden fazla bir süre geçmiştir. Windows 10'dan Windows 11'e geçtikten sonra geri dönmek için Windows size 10 gün süre veriyor. Eğer bu 10 günlük süreyi aştıysanız Windows 11 de ki geri dön seçeneği ile Windows 10'a geri dönemiyorsunuz. Bu konuyla alakalı geçtiğimiz günlerde bir video hazırlamıştık. Aşağıda ki video ile Windows 11'den Windows 10'a dönmeyi deneyebilirsiniz. 

Bu video ile de Windows 11'den Windows 10'a geri dönemezseniz ne yazık ki bilgisayarınızı formatlamanız gerekecek. Şuan için bilgisayarınızı formatlamadan geri dönmenizi mümkün kılacak bir seçenek yok.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...