0 oy
1.1k gösterim
Merhaba. Samsung Galaxy Watch 46mm akıllı saatimde konuşarak mesajlara cevap vermek istiyorum. Bunun için bir tane klavye uygulaması kurmam lazımmış. Uygulamayı Galaxy Store üzerinde göremedim. Rica etsem uygulamayı paylaşabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Samsung Galaxy Watch Mesajlara Konuşarak Cevap Verme

Samsung Galaxy Watch konuşarak mesaj yazma özelliği bulunan klavye uygulamasının sayfasını aşağıdan açabilirsiniz. Klavye uygulamasının sayfasına geçmeden önce şu anda uygulamanın ücretli olduğunu hatırlatalım. Şu an ki fiyatı 29.9TL. Galaxy Store üzerinde Türkçe mesaj yazma özelliği bulunan ücretsiz bir uygulama ne yazık ki yok. Buradan Samsung Galaxy Watch klavye uygulamasının sayfasına geçebilirsiniz. Uygulamayı ben kendi akıllı saatimde de kullanıyorum. Genelde sorunsuz çalışıyor fakat bazen kendi kendine devre dışı kalıyor. Öyle olduğu zaman uygulamayı açıp tekrar aktif ediyorum düzeliyor.

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...