0 oy
469 gösterim

İnternette dolaşırken altta resim de ki 1 GB hediye reklamını gördüm. Benimde o an internete ihtiyacım olduğu için bu reklama tıkladım. Reklama tıkladıktan sonra telefonuma şifre geldi. Bu şifreyi girince telefonumdan 28 lira kesti. Şifre girilen ekrana ufacık yazılarla meğersem 28 lira kesileceğini yazmışlar. Ufak punto ile yazılacağına büyük veya normal punto ile yazsalardı görürdüm belki de 28 lira kesileceğini. Yazıklar olsun

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Evet şuan için Telekom Kazandıran Sorular servisine abone olduğunuz da aylık 28 TL ücret kesilmekte. İnsanların yanlışlıkla abone olmalarını önlemek yerine o uyarı metinleri dediğiniz gibi normal punto da veya büyük punto ile yazılsa güzel olurdu. Türk Telekom kazandıran sorular Servisi iptal etme için telefonunuzdan İptal Kazandıran Soru yazıp 2300 a mesaj gönderebilirsiniz. Hattınızdan çekilen 28 lirayı geri alamazsınız ama en azından sonra ki aylarda hattınızdan para çekilmesini önlemiş olursunuz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...