0 oy
1.9k gösterim
Steam da oyun almak istediğimde karşıma görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz uyarısı çıkıyor. Bu uyarıdan sonra da bana oyunu aldırtmıyor. Ne yaptıysam bir türlü düzelmedi. Steam görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz sorunu çözümü nedir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Steam görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz

Steam görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz uyarısı genelde arka arkaya satın alma işlemi yapmaya çalıştığınız zaman çıkar. Örneğin bazen bir oyun almak istersiniz hata verir sonrasında tekrar almaya çalışırsınız. En sonunda da Steam üzerinde bu uyarı ile karşılaşırsınız. Steam görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz sorunu çözümü için bir şey yapmanıza gerek yok. Bu sorun bir saat sonra kendiliğinden düzelecektir. Satın alma işleminizi bir saat sonra tekrar yapmayı deneyin. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23 Mart 2020 misafir sordu

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...