0 oy
63 gösterim
Merhaba, geçtiğimiz günlerde YouTube kanalıma yeni video yükledim. Videoyu yüklememin ardından bir gün geçmesine rağmen videom halen arama sonuçlarında çıkmıyor. Videomun başlığına göre Google de arama yaptırıyorum. Benim videoma benzer herhangi bir video da yok. Normalde videoyu kanalıma yüklediğimde beş ya da en geç on dakika içerisinde Google arama sonuçlarında görünürdü. Bu sefer ne olduysa görünmüyor. Sizce videomun Google arama sonuçlarında görünmeme nedeni nedir?

1 cevap

0 oy

YouTube videolarım Google arama sonuçlarında çıkmıyor

Videonuzun Google arama sonuçlarında çıkmamasının bir kaç nedeni olabilir. Burada belirteceğim nedenler tam olsa dahi bazen YouTube kaynaklı olduğunu sorunlardan dolayı gecikmeli olarak Google arama sonuçlarında görünüyor. Videonuzu YouTube yüklerken dikkat etmeniz gereken etkenler mevcut. Bu etkenler; video başlığı, video açıklaması, etiketler, video küçük resmi ve video kategorisi. Video başlığı, video açıklaması ve video etiketlerini videonuza uygun olarak yazmalı alakasız şeyler yazmamalısınız. Son olarak da YouTube ye videolarınızı yeni yükleme aracını kullanarak yüklemenizi tavsiye ederim. Her şeye dikkat etmenize rağmen halen Google arama sonuçlarında videonuz görünmüyorsa sorun sizinle alakalı olmayabilir.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...