0 oy
647 gösterim

WhatsApp programına resim arama özelliği gelmiş fakat benim WhatsApp uygulamamda bu özellik mevcut değil. Google Play Store'den WhatsApp uygulamamı güncelledim fakat WhatsApp resim arayamıyorum. WhatsApp resim arama nasıl yapılır?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

WhatsApp resimleri Google de nasıl aranır?

WhatsApp resimlerini Google de arama özelliği, Google Play Store de WhatsApp beta programına katılanlara kullanıma sunuldu. Beta programına dahil değilseniz bu özelliğin henüz size gelmemiş olması normal. Bu özellik WhatsApp uygulamanıza geldiği zaman aşağıda ki işlemleri uygulayarak WhatsApp resimlerini Google de arayabileceksiniz. WhatsApp resim arama özelliğini aşağıda ki adımları uygulayarak kullanabileceksiniz.

  1. WhatsApp uygulamanızı açın.
  2. WhatsApp uygulamanızdan aramak istediğiniz resime basılı tutarak seçin.
  3. Resimi seçtikten sonra sağ üst köşede ki üç noktaya tıklayın.
  4. Üç noktaya tıkladıktan sonra karşınıza Resim Arama seçeneği gelecek. Bu seçeneğe dokunun.
  5. Resim arama seçeneğine dokunduktan sonra karşınıza Resim Google'ye yüklenecek şeklinde bir uyarıyla karşılaşacaksınız. Bu uyarıya Tamam diyin.
  6. İşlem bu kadar!
Gördüğünüz üzere WhatsApp resim arama özelliği oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. WhatsApp resim arama özelliği herkesin kullanımına sunulduktan sonra bu işlemleri yaparak resimlerinizi Google de arayabileceksiniz. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...