0 oy
323 gösterim

Samsung Galaxy Note 9 kullanıyorum. İki adet S Pen kalemim mevcut. Telefonumun kendi S Pen kalemi takılıyken ikinci kalemimde nasıl ekrandan yazı yazabilirim? Yani kısaca birden fazla S Pen kullanabilmek için ne yapmam gerekiyor? Telefona S Pen takılıyken ikinci S Pen devreye girmediği için yazı yazamıyorum. 

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Birden fazla S-Pen nasıl kullanılır?

Samsung Galaxy Note 9 telefonunuzun kendi S-Pen kalemi takılıyken diğer S-Pen kaleminizi kullanmak elbette mümkün. Telefonunuz da bulunan bir ayarı aktif hale getirdiğiniz zaman birden fazla S-Pen kullanmanız mümkün hale geliyor. Telefonunuzda bulunan bu ayarı açmak için aşağıda ki adımları sırasıyla uygulamanız yeterli.

  1. Telefonunuzdan Ayarlar ekranınıza girin.
  2. Ayarlar ekranınıza girdikten sonra Ayarlar ekranından gelişmiş özellikler seçeneğini bulun.
  3. Gelişmiş özellikler seçeneğine girince ekrana gelen seçeneklerden S Pen menüsüne girin.
  4. S Pen menüsüne girince yine karşınıza seçenekler gelecek. Bu seçenekler içerisinden Kaldırma başlığını bulun.
  5. S Pen menüsünden kaldırma başlığını bulduktan sonra hemen altında yer alan Birden fazla S Pen kullanın seçeneğini aktif hale getirin.
  6. İşlem bu kadar!
Gördüğünüz üzere işlem çok basit. Telefonunuzda kolay bir şekilde bu ayarı aktif hale getirerek birden fazla S Pen kullanımını aktif edebiliyorsunuz. Bu ayarın altında göreceğiniz açıklamada yazdığı gibi bu ayarı aktif ettiğiniz zaman şarjınız biraz daha hızlı tükenebilir. Bu duruma dikkat etmenizde fayda olabilir.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular


Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...