0 oy
7.3k gösterim

Bilgisayarımda ki OBS programını nasıl güncelleyebilirim? Güncellemeleri denetle diye bildirim gelmişti ama şimdi gelmiyor bir türlü. Open Broadcaster Software programı nasıl güncellenir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

OBS (Open Broadcaster Software) nasıl güncellenir?

Open Broadcaster Software programı normal şartlarda programı açtığınız zaman kendisi güncelleştirmeleri otomatik kontrol eder fakat sizin de yaşadığınız üzere bazen bir takım sebeplerden ötürü bu otomatik güncellemeyi yapamayabiliyor. Böyle durumlarda aşağıda ki işlemleri uygulayarak OBS programınızın güncel olup olmadığını denetleyebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızda OBS yi açın.
  2. Açtığınız zaman ekrana gelen program da üst tarafta ki menülerden Yardım menüsüne giriniz.
  3. Yardım menüsüne tıkladığınız zaman karşınıza gelen seçeneklerden Güncellemeleri Denetle seçeneğine tıklayın.
  4. Güncellemeleri denetle dedikten sonra eğer bir güncelleme var ise ekrana gelecek olan yeni sürüm penceresinde alt kısımdan Şimdi Güncelle butonuna tıklayın.
  5. Şimdi güncelle dedikten sonra güncelleme penceresi açılacaktır. Güncelleme penceresinde güncelleme bittikten sonra alt kısımdan Launch OBS butonuna tıklayın.
  6. Launch OBS butonuna tıklayınca OBS programınız güncellenmiş olacaktır.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...