0 oy
660 gösterim
Merhaba. Xiaomi Mi 5S kullanıcısıyım. Telefonumdan bir tane uygulamayı kaldırmak istiyorum fakat uygulamanın altında kaldır butonu yok. Ne yaptıysam bir türlü uygulamayı kaldıramadım. Kaldır butonu neden yok? Nasıl geri getirebilirim? Yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Uygulamada kaldır butonu yok ise bunun iki nedeni olabilir. Eğer kaldırmak istediğiniz uygulama bir sistem uygulaması ise ondan dolayı uygulamada kaldır butonu çıkmıyor olabilir. Eğer kaldırmak istediğiniz uygulama sistem uygulaması değil fakat yine de kaldır butonu yok ise geriye tek bir neden kalıyor. Kaldırmak istediğiniz uygulamaya "Cihaz yöneticisi" yetkisi verdiyseniz ondan dolayı uygulamada kaldır butonu olmayabilir.

Uygulamada kaldır butonu yok ise

Kaldırmak istediğiniz uygulama bir sistem uygulaması değil fakat yine de uygulamada kaldır butonu çıkmıyor ise aşağıda ki Xiaomi kaldırılamayan uygulamalar nasıl kaldırılır adlı videomuzu izleyerek uygulamanızı kaldırabilirsiniz. Video da uygulamaya verdiğiniz "Cihaz Yöneticisi" iznini iptal edip uygulamayı kaldırma işlemini nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz. Xiaomi cihazların Ayarlar menüsü diğer akıllı telefon üreticilerinin menülerinden biraz farklı olduğu için ayrı bir video hazırlamıştık. 

Bu sorunu yaşayan farklı marka Android cihaz kullanıcıları da aşağıda ki videoyu izleyerek aynı işlemin farklı marka Android cihazlarda nasıl yapabileceğini görebilirler.

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...