0 oy
256 gösterim
Cihaz yöneticisini kaldıramıyorum. Ayarlar > Güvenlik ayarları > Diğer ayarlar > Cihaz yöneticilerine girip kaldırmak istediğim uygulamayı cihaz yöneticilerinden kaldırmak istiyorum. Fakat kaldırmaya izin vermiyor beni geri atıyor.

1 cevap

0 oy
Kaldırmak istediğiniz uygulamanın adı nedir? Normalde bahsettiğiniz bölüme yani Cihaz Yöneticileri ekranına girdiğinizde kaldırmak istediğiniz uygulamanın işaretini kaldırdığınızda o uygulamayı rahatça kaldırabilirsiniz. Fakat Cihaz Yöneticileri bölümünden herhangi bir uygulama işaretini kaldırmanıza izin vermiyorsa büyük ihtimalle bu uygulama bir virüstür. Çünkü normal uygulamalar bu tarz engellemeler yapmazlar. Öncelikle telefonunuza bir virüs programı kurup tarama yapmanızı öneririz. Sonrasında ise ilgili uygulamayı tekrar kaldırmayı deneyebilirsiniz. Uygulamanın adını belirtmeniz durumunda daha fazla yardımcı olmaya çalışabiliriz.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...