0 oy
2.0k gösterim

Mobrog nedir?

Mobrog.com güvenilir mi?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Mobrog nedir?

Mobrog.com Alman araştırma kuruluşu olan SPLENDID RESEARCH GmbH adında ki bir şirketin hizmetidir. Size gönderdiği anketler üzerinden doldurduğunuz anket başına 1 ile 7 TL arasında para kazanmasını sağlar. Anketleri ister bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan doldurabiliyorsunuz. Anketleri akıllı telefonunuzdan doldurmak isterseniz aşağıda ki bağlantılardan akıllı telefonunuza mobrog uygulamasını indirebilirsiniz. Alt da ki mobrog tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

Android için mobrog indir
iOS için mobrog indir

Mobrog.com güvenilir mi?

Mobrog anket doldurma sistemini kendim kullanmadığım için hakkında araştırma yaparak bu sorunuzu yanıtlamaya çalışacağım. İnternette yaptığım araştırmalarıma göre anket dolduran kullanıcıların büyük bir bölümü ödemelerde problem yaşamışlar. Sizde bu konuda sorun yaşar mısınız bilemeyiz ama aşağıda ki bağlantılardan sikayetvar.com şikayetlerini ve Google Play Store uygulama yorumlarını okuyabilirsiniz. Sorunuzun cevabına gelecek olursak aşağıda bağlantılarda ki yorumları okuyarak bu cevabı kendiniz vermeniz daha doğru olacaktır.

Sikayetvar.com da ki şikayetler
Google Play Store de ki incelemeler

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...