0 oy
86 gösterim
Efsane cuma indirimi dediler indirim falan yok. İlk önce 3.000 TL olan ürünü dolar yükseldi diyerek dolar yükselmeden önce aldıkları stoklarında ki ürünleri 6.000 TL ye çıkardılar. Sonra da Efsane cuma indirimi yapıyoruz diye oraya buraya her yere reklam verdiler. Hatta şuan da bu metni yazarken sizin sitenizde bile bir şirketin efsane cuma indirim reklamı var. Nereye gidiyor bu ülkenin hali sayın admin

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Her marka stoklarında ki malları eritebilmek için bu Efsane Cuma furyasını bekledi. Dediğiniz gibi dolar yükselirken fiyatları iki katına çıkardırlar. Kârlarının üzerine kâr eklediler. Şimdide Efsane Cuma adı altında kârlarından zarar ediyorlar :) Yani her türlü kazıklanıyoruz. Ülkenin hali nereye gidiyor Allah bilir. Başımdan geçen bir durumu aktarayım size. Geçtiğimiz haftalarda toplu taşıma aracında evime doğru gidiyordum. Otobüste adamın birisi telefonda "Abi bu ay ki ciromuz 100 küsür milyar. Normalde bu kadar kazanç elde edemiyoruz. Hep dolar kuru sayesinde. Normalde hep 15-20 milyar civarında kazanç elde ediyoruz. Ondan da dükkan kirası, işçilerin giderleri derken geriye bir şey kalmıyor" diyordu. Giyiminden kuşamından da abimizin patron olduğu belliydi :) Şirket sahibi bu adamın ürünlerine sana bana "dolar yükseldi, dolardan haberin var mı senin?" diyerek ne kadar zam yaptığını siz düşünün artık. Doların 5.5 TL olduğu şu zamanlarda Allah herkesin yardımcısı olsun.
Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

KATEGORİLER

Windows
Android
IOS
Nasıl yapılır?
Nedir?
Hata çözümleri
SQL
FastReport
DevExpress
C#
Robot TV YouTube Kanalı
Faydalı içerikler ürettiğimiz YouTube kanalımıza davetlisiniz. Görsele tıklayarak kanalımıza gidebilirsiniz.

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...