0 oy
11.1k gösterim
Huawei AppGallery uygulamasını telefonuma nasıl indirebilirim? Orada ki bir uygulamayı telefonuma indirmek istiyorum da onun için kurmam gerekli. Huawei AppGallery nasıl indirilir?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Huawei AppGallery uygulamasını telefonlarda ki uygulama mağazalarından indiremiyoruz. Google Play Store veya App Store üzerinden indirebilsek güzel olurdu. Aşağıda ki indirme bağlantısı aracılığı ile Huawei AppGallery uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonların kendi uygulama mağazalarında yer almayan bazı uygulamalar Huawei AppGallery içerisinde yer alabiliyor. O uygulamaları indirebilmek için dolayısıyla AppGallery uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Buradan Huawei AppGallery uygulamasını android cihazınıza indirip kurabilirsiniz. Sonrasında da istediğiniz uygulama hangisi ise AppGallery üzerinden onu telefonunuza kurabileceksiniz. Huawei AppGallery uygulamasını yükledikten sonra içerisinden herhangi bir uygulama yükleyebilmek için, uygulama yükleme iznini de vermeniz gerekmektedir. Bunu da hatırlatalım. 

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...