0 oy
6.1k gösterim

Merhabalar hocam, sizin bu Question2Answer uygulamanıza kendi onaylı hesabınıza mavi tik vermişsiniz. Bende kendi temamda bunu kullanmak istiyorum. Q2A Mavi tik nasıl alınır kısa bir şekilde anlatabilir misiniz? Bir de altta spam korumasını nasıl eklediniz? Bende sizin SPAM sorunuz gibi bir soru soracağım ve doğru cevap girildiğinde soru gönderilecek. Bunu da yapmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Merhaba, sitemizde ki yetkili profillerde yer alan mavi tikleri ve üye girişi yapmayanlar da görünen Spam koruması amacıyla kullandığımız güvenlik sorusunu birer q2a eklentisi aracılığı ile yapıyoruz. Güvenlik sorusunda kullandığımız SPAM eklentisiyle sizin istediğiniz gibi bir güvenlik sorusu eklenebiliyor ve bu da gördüğümüz kadarıyla reCAPTCHA'dan daha iyi spamları engelliyor. Aşağıya ilgili eklentilerin indirme linklerini bırakıyorum. Eklentileri indirip kendi Question2Answer soru cevap sitenize kullanabilirsiniz. 

Q2A Stop Spam Eklentisini indir

Q2A Verified Accounts mavi tik eklentisini indir

Türkiye'nin en iyi soru cevap sitesi | SorSoyleyelim.com
Hocam dosyaları indirdim, eklentiyi kurdum ve etkinleştirdim fakat bu mavi tiki nereden vereceğim.
Mavi Tikler yetkisi uzman veya daha üst yetkiye sahip kullanıcılarda görünür

İlgili sorular

0 oy
0 cevap

Web sitemiz hakkında ki reklam,istek,öneri ve şikayetlerinizi iletisim(at)sorsoyleyelim.com adresine mail atabilir veya sitemizin iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.
Sitede ki içeriklerin izinsiz kullanılması ya da kopyalanması yasaktır. Bknz: Kullanım şartları.
...